Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2024 roku, w Dniu Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych.

Do sali gimnastycznej wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy.
Pan Dyrektor Cezary Serzysko skierował do pierwszoklasistów ciepłe słowa, gratulując im wyboru szkoły , życzył, aby zdobywali wiedzę i rozwijali swoje pasje.
Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską oraz systematycznie dążyć do rozwoju swojej osobowości.
Od dzisiejszego dnia oficjalnie stali się częścią szkolnej społeczności XLIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie.
Pan Dyrektor złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi.
Zostały wręczone nagrody Dyrektora Szkoły.