Naszym celem jest

Pieśń

Piszą o nas

U nas wiele się dzieje

Boisko sportowe otwarte dla mieszkańców

Poniedziałki – piątki, godz. 16:00 – 19:00

Deklaracja dostępności dotycząca szkolnej strony internetowej znajduje się tutaj.

NASI GOŚCIE

Wieloletnią tradycją szkoły jest zapraszanie gości prezentujących różne poglądy, statusy społeczne i doświadczenia.
Od każdego z nich uczymy się czegoś nowego.

LEKCJE POZA SZKOŁĄ

Skuteczna nauka nie zawsze musi odbywać się w murach szkoły. Wykorzystujemy każdą okazję, aby lekcje przenieść w naturalne środowisko danego przedmiotu.

PROJEKTY I WYMIANY MIĘDZYNARODOWE

Uczestnictwo w projektach i wymianach międzynarodowych stwarza nam możliwości rozwijania pozaszkolnych zainteresowań.

WARSZTATY TEATRALNE

Owocem warsztatów teatralnych są każdego roku spektakle. Często jesteśmy nie tylko aktorami, ale autorami scenariuszy.

KONKURSY I OLIMPIADY

Zajmujemy wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych oraz organizujemy konkursy wewnątrzszkolne.

SUKCESY SPORTOWE

Zgodnie z powiedzeniem – w zdrowym ciele zdrowy duch. Każdego roku zdobywamy czołowe miejsca we współzawodnictwie sportowym.

KONKURSY POEZJI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ

Jesteśmy gospodarzami i organizatorami warszawskich konkursów recytacji poezji niemieckojęzycznej.

AKCJE SPOŁECZNE

Kształtowanie wrażliwości społecznej oraz empatii jest dla nas nieodzowną częścią kształcenia.

A po pracy przychodzi czas na odpoczynek, najlepiej gdzieś na wyjeździe.