Ciąg dalszy sukcesów dziewcząt LO 49

Turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Mokotowa
W dniach od 1 do 4 października Reprezentacja Siatkówki Dziewcząt wzięła udział w turnieju o Puchar Burmistrza Mokotowa, organizowanym w tym roku przez Zespół Szkół Ogrodniczych Nr 39. z Okazji 80-lecia Szkoły
Startowało 8 zespołów. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze zostawiając w pokonanym polu gospodarzy ZS 39, LO 28,
LO 34,LO 10, T. Ekonomiczne, LO 43.

Dziewczęta grały wspaniale z ogromnym zaangażowaniem, nie było straconych piłek.
W meczu finałowym atmosfera była bardzo gorąca, doping był, jak na meczu co najmniej pierwszoligowym.
W finale po zaciętej grze wygraliśmy z Technikum Ogrodniczym 2 : 1 i odebraliśmy piękne trofea.
Ogromne gratulacje dla całego zespołu, który w każdą środę o 7.00 spotyka się na treningu.
Przy okazji zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby reprezentować szkołę do kontaktu w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.