Rekrutacja uzupełniająca

Kandydaci mogą złożyć wnioski o wzięcie udziału w rekrutacji uzupełniającej, w dniach 31.07-02.08.2023. Wnioski można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły, w godzinach 10:00-14:00 lub przesłać na adres mailowy szkoły: lo49@eduwarszawa.pl

9 sierpnia 2023 – podanie przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych                      i niezakwalifikowanych.

Potwierdzenie woli przyjęcia przez kandydatów (złożenie oryginałów dokumentów) w dniach 09-10 sierpnia 2023,  w godzinach 10.00- 14:00.

11 sierpnia 2023, do godz. 14:00- podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Kandydaci umieszczeni na listach kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia składają:

a) oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,

b) oryginał zaświadczenia o egzaminie ósmoklasisty,

c) dwie fotografie podpisane imieniem i nazwiskiem kandydata,

d) kartę zdrowia,

e) formularz danych osobowych (dostępny na miejscu).

Dokumenty należy składać w koszulkach.

Podanie o przyjęcie do klasy pierwszej

w ramach rekrutacji uzupełniającej