Kadra

Dyrekcja

Serzysko Cezary

Dyrektor szkoły
Przedmioty: język niemiecki
serzysko.cezary@lo49.edu.pl

Radziszewska Edyta

Wicedyrektor szkoły
Przedmioty: język niemiecki
radziszewska.edyta@lo49.edu.pl

Pedagodzy i psycholodzy

Eder – Krasuska Klaudia

Psycholog szkolny
eder-krasuska.klaudia@lo49.edu.pl

Liziniewicz – Banaszek Aleksandra

Psycholog szkolny
liziniewicz-banaszek.aleksandra@lo49.edu.pl

Mordzonek Katarzyna

Rewalidacja
mordzonek.katarzyna@lo49.edu.pl

Rybaczyk Dorota

Psycholog szkolny
rybaczyk.dorota@lo49.edu.pl

Biblioteka

Szpakowska – Walentynowicz Lucyna

Nauczyciel bibliotekarz

Prowadzi kronikę szkoły i szkolną stronę internetową
szpakowska-walentynowicz.lucyna@lo49.edu.pl

Nauczyciele

Borowska Barbara

Przedmioty: matematyka
borowska.barbara@lo49.edu.pl

Budyta Agnieszka

Przedmioty: historia, historia i społeczeństwo
budyta.agnieszka@lo49.edu.pl

Czyżewski Andrzej

Przedmioty: etyka
czyzewski.andrzej@lo49.edu.pl

Dargiewicz – Gwardiak Joanna

Przedmioty: wychowanie fizyczne
dragiewicz-gwardiak.joanna@lo49.edu.pl

Drożdż Aneta

Przedmioty: język niemiecki
drozdz.aneta@lo49.edu.pl

Fijałkowska Agnieszka

Przedmioty: język angielski, wychowanie do życia w rodzinie
kontakt przez dziennik elektroniczny

Fijałkowska Renata

Przedmioty: język angielski
fijalkowska.renata@lo49.edu.pl

Kiessling Ricarda

Przedmioty: język niemiecki
kiessling.ricarda@lo49.edu.pl

Konecka Katarzyna

Prowadzi warsztaty filmowe i kronikę szkoły, wychowawczyni klasy 1b (językowej)
Przedmioty: język polski
konecka.katarzyna@lo49.edu.pl

Kończyk Szymon

Przedmioty: geografia
konczyk.szymon@lo49.edu.pl

Kowzanowicz Włodzimierz

Przedmioty: fizyka
kowzanowicz.wlodzimierz@lo49.edu.pl

Krak – Gmiter Grażyna

Przedmioty: język polski, wiedza o kulturze, zajęcia artystyczne
krak-gmiter.grazyna@lo49.edu.pl

Kucharska Ewa

Koordynatorka wymian i projektów międzynarodowych
Przedmioty: język polski
kucharska.ewa@lo49.edu.pl

Kucharski Marek

Przedmioty: geografia
kucharski.marek@lo49.edu.pl

Kwiatkowska Katarzyna

Przedmioty: język angielski
kwiatkowska.katarzyna@lo49.edu.pl

Kwiecień Dariusz

Administrator szkolnej strony internetowej
Przedmioty: informatyka
kwiecien.dariusz@lo49.edu.pl

Kwieciński Jacek

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Przedmioty: podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa
kwiecinski.jacek@lo49.edu.pl

Mróz Klaudia

Przedmioty: język polski
mroz.klaudia@lo49.edu.pl

Nawrocki Grzegorz

Przedmioty: wychowanie fizyczne
nawrocki.grzegorz@lo49.edu.pl

Płaza Violetta

Przedmioty: język niemiecki
plaza.violetta@lo49.edu.pl

Przedpełska Lidia

Przedmioty: historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
przedpelska.lidia@lo49.edu.pl

Romanowska Beata

Przedmioty: język hiszpański
romanowska.beata@lo49.edu.pl

Rudowski Tomasz

Przedmioty: język hiszpański
kontakt przez dziennik elektroniczny

Siwek – Abd Elaziz Kinga

Przedmioty: język angielski
siwek-abd.elaziz.kinga@lo49.edu.pl

Słoka Ewa

Przedmioty: chemia, przyroda
sloka.ewa@lo49.edu.pl

Słoka Mariusz

Przedmioty: język niemiecki, wiedza o społeczeństwie
sloka.mariusz@lo49.edu.pl

Sokół Lidia

Przedmioty: język polski
sokol.lidia@lo49.edu.pl

Stępień Zbigniew

Przedmioty: język niemiecki
stepien.zbigniew@lo49.edu.pl

Stryjecki Łukasz

Przedmioty: wychowanie fizyczne
stryjecki.lukasz@lo49.edu.pl

Szymanowska Marzena

Przedmioty: wychowanie fizyczne
szymanowska.marzena@lo49.edu.pl

Wiąckowska Alicja

Przedmioty: chemia, informatyka
wiackowska.alicja@lo49.edu.pl

Wilczyńska Marita

Przedmioty: biologia, przyroda
wilczynska.marita@lo49.edu.pl

Wojciechowska Ewa

Przedmioty: język angielski
wojciechowska.ewa@lo49.edu.pl

Zawadka Katarzyna

Przedmioty: historia, historia i społeczeństwo, geografia
zawadka.katarzyna@lo49.edu.pl

Zielińśka – Korzin Justyna

Przedmioty: matematyka
zielinska-korzin.justyna@lo49.edu.pl

Zyguła Natalia

Przedmioty: wychowanie fizyczne
zygula.natalia@lo49.edu.pl

Żychowicz Tomasz

Przedmioty: religia
zychowicz.tomasz@lo49.edu.pl