Kategoria: Wycieczki
Wspomnienia z Białej Szkoły
W dniach 12-21.12.2025 uczniowie naszej szkoły przebywali na Białej Szkole w Austrii na górze Gerlitzen w Karyntii, w ramach corocznej organizacji wyjazdu dla naszej młodzieży.
Wszyscy wrócili szczęśliwi, warunki jak co roku idealne na białe szaleństwo, a kolejny wyjazd już za rok.
Serdecznie zapraszamy.
Dla osób, które były oraz chciałyby pojechać za rok, krótka prezentacja z tegorocznego wyjazdu.
Uczniowie klasy 3BN i 3D odwiedzili Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego
24 października 2025 uczniowie klasy 3BN i 3D odwiedzili Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Wycieczka klasy 4A do Gdańska
Wyjazd do Gdańska klasy 4A odbył się przede wszystkim pod znakiem wiedzy historycznej- zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej, Europejskiego Centrum Solidarności.
Nie zabrakło też odpoczynku- spacerów nad Motławą i podziwiania staromiejskiej gotyckiej zabudowy.
Klasa 3E w Muzeum Ewolucji
W dniu 18 września 2025 klasa 3E wraz z wychowawcą , uczestniczyła w lekcji o ewolucji życia na Ziemi, w Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki.
Muzeum Ewolucji to miejsce, w którym można obejrzeć nie tylko imponujące szkielety dinozaurów, ale także inne skamieniałości, modele oraz ilustracje przedstawiające rozwój życia na Ziemi.
Wśród najciekawszych eksponatów znajduje się szkielet Tarbosaurusa, azjatyckiego kuzyna słynnego Tyrannosaurusa rexa.
Poza tym uczniowie mogli zobaczyć , bogatą kolekcją skamieniałych ryb, ssaków oraz ptaków.
Klasa 3B w Muzeum Sztuki Nowoczesnej
4 czerwca 2025 roku klasa 3B odwiedziła Muzeum Sztuki Nowoczesnej, gdzie miała możliwość obejrzeć ekspozycję: Wystawa niestała. 4x KOLEKCJA.
Uczniowie obejrzeli ponad 150 prac, prezentowanych w czterech galeriach.
Wyjazd do Karyntii
W dniach 23 – 30.05.2025 odbył się wyjazd do Karyntii.
Uczestnicy zwiedzali: Wiedeń, Lublanę i Wenecję. Nie zabrakło także atrakcji alpejskich.
Zapraszamy do obejrzenia bardzo bogatej relacji zdjęciowej.















